Únor 2013

Martin Herich

23. února 2013 v 22:21 | Lily |  oblíbená hudba
poslední dobrou fakt nevím co poslouchat.. co posloucháte vy ?


- miluju tendle videoklip protože mi v něm hrozně moc připomíná jedno.. řekněme kamaráda.. :D


Momentální trendy :)

20. února 2013 v 1:41 | Lily |  oblečení, doplňky, vlasy
Táákže vzhledem k tomu že chodím a zdravotní školu kde je dohromady možná tak 20 kluku.. :D vidím kolem sebe denně množství holek a jelikož mám pocit že skoro žádná holka nechodí dva dny po sobě v tom samým tak vidím milióny a milióny modlů takže se cca pokusím schrnout co se teď momentálně nosí.. ok ? kdyžtak názory do komentářů :))
Čepky s ušima :)
Lebky
motivy křížů
kožené bundičky.. ty se teprv nosit budou až poleví ten sníh
Velké svetry
legíny
růžová barva, nejčastěji viděna na nehtech
trička s třičtvrtečním rukávem, galaxy
velké halenky, motýlkové rukávy
saka
podpatky
drdoly, např. mašličky

Swag

15. února 2013 v 23:39 | Lily |  ostatní styly
hned na začátek přiznávám že článek je zkopírovaný.. nedělám to ale sama bych to líp nenapsala tak proč se snažit zpatlat něco co by bylo tímdle článkem stejně inspirováno ?
zdroj ? : http://scenecore.cz
nevím proč ale podle mně se hodně z nich podobá scene :)
Slovo Swag se stává čím dál známějším a všude se říká. Ale zná každý jeho význam?Tohle slovo je samozřejmě v angličtině, používá se v některých částech Ameriky. No, teď momentálně už po celém světě, ale ztratilo svůj význam.
Pokud studujete angličtinu, můžete taky vědět, že sprostá slova u nich nejsou tak, jako u nás…u nás máme různé nadávky a oni u všeho používaj jen Fuck a nebo Sucks, Shit a nevím co vše…..
A protože se nějaká partička ze školy nudila (podle všeho co jsem zjistila) a vymýšleli nějaké novodobé slovíčko, tak prostě začali na vše psát SWAG = slovo které je nahrazené a dá se říct slovem "Cool" (swag má ale větší šmrnc). Slovo se stalo tak chytlavým, že ho můžeme vidět snad všude.
Všude se tedy spekuluje u čeho se přesně toto slovo používá, zda si tak lidi říkají volně na ulici a nebo to jen píšou?
Ano to je přesně ono.
Slovo "SWAG" podle všeho, bylo určeno pouze lidem pod fotky, pokud je někdo nečím výjimečný, jedinečný (má napřílad stylové oblečení).
Slovo SWAG Dnes, jak už bylo někde psáno:
Slovo "SWAG" se začalo také používat pro každého, kdo udělá něco "jinak" a stojí si za tím jako za novým trendem. (Vyspal se se spoustou holek, tak je nejvíc Swag .D) Slovo "swag" také někteří melou pořád dokola, aby ostatní přesvědčili, že oni ho tedy rozhodně mají. Někdy mám pocit, že to došlo tak daleko, že rohlík namazaný hořčicí přilepený na hlavě je swag. Což sice je, ale jaký? Co o tobě vypovídá? Nemyslím si, že slovo "swag" by mělo samo o sobě zakrývat a omlouvat, že jsi prostě jen blbec.
Slovo Swag, obzvláště ve tvaru "swagger", můžeme najít i v textech devadesátkových skupin…..Momentálně slovo zase oživlo a stalo se tak fenomenálním, že se opět začalo používat v různých písních, zejména hoperských, popových..místo zvyklých sprostých písní, můžete jenom slyšet samé (Swag, Swagger, Swaggin). Takže díky hiphopu se dá i říct, že se tohle slovíčko trošku víc rozrostlo, ale ztratilo prostě význam..
Dneska je podle všeho prostě každý S.W.A.G. , protože každý má svůj styl a je něčím výjimečný

7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí

13. února 2013 v 2:33 | Lily |  diary

Osobnost Štíra

Štíři jsou pod vládou vodního živlu a vody jejich duše jsou hluboké. jo miluju vodu.. :) Na první pohled působí pasivně a nenápadně, ale skrývají v sobě dost energie. jo to o sobě taky často slyším.. :) Vždy si rádi počkají na správnou chvíli a dokážou čekat dlouho. Ale tak správná chvíle je duležitá ne ? no a co že budu nějakou dobu čekat,.. Mají silnou vůli a vřelé city. Snažím se..:) Není snadné je vyvést z míry, ale na staré křivdy nezapomínají a umí je oplatit.Jo tak to je PRAVDA.. Mají silně vyvinutou intuici, přísný úsudek a vrozený psychologický talent.Tak s tou logikou na mně trošku šetřili.. :D


Žena Štír

Duše této ženy je výjimečná, přechovává v sobě neobvykle silné a trvalé city. jojo když už si k něčemu nebo někomu vytvořím nějaký cit nebo pouto.. těžko se toho zbavuje.. Její náklonnost stejně jako její zklamání bývají vždy dlouhodobé a je obdařená intuicí a sebedůvěrou.Sebeduvěra ? ne no.. :/
Silné stránky
Působí žensky a jemně, ale je to silná, sebevědomá osobnost. To je pěkné.. Má výjimečně vyvinutou intuici a cit pro mezilidské vztahy. AAHÁÁ
Slabé stránky
Její city jsou velmi hluboké, někdy jí proto přinášejí vnitřní nejistotu. Není příliš průbojná, raději se drží v pozadí. JO
Má ráda
Cení si upřímných, čestných lidí a dlouhodobých přátelství. Přitahují ji záhady a vše tajemné. Má ráda svou nezávislost. Ano..
Nemá ráda
Nespravedlnost a nečestný přístup se jí hodně dotýkají a nezapomíná na ně jen tak snadno. Agresivita je jí proti srsti. asi táák
Jaká je milenka
Tato osudová a vášnivá žena působí křehce, ale nenechá se ovládnout, přestože láska jí proniká do srdce velmi hluboko. Tak to neumím posoudit..

Takže většina lidí tendle den pojala tak že napsala co jsou za znamení a jací jsou.. mi víc vyhovuje to komentovat.. tak snad vám to nijak nevadí nebo tak něco.. bylo to pohodlnější.. :p :D
Lily BleedForYou

6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě

11. února 2013 v 2:00 | Lily |  diary
1. mám ráda horory ale nikdy jsem neviděla KRUH nebo Paranoral Aktivity,.. a podobné známé horory
2. hodně lidem radím ve vztazích, přitom sama nikoho nemám
3. nikoho nemám víc jak 4 roky
4. tvrdím se mi u kluka nezáleží na vzhledu, přitom bych se škaredým nechodila
5. nemyslím si o sobě že jsem tlustá
6. když nemužu spát tak přemýšlím nahlas.. jako šeptám.. :D
7. spím na přiše
8. ráda tahám informace z opilých kamarádu
9. nikdy jsem se neopila
10. nikdy jsem nebyla na žádné akci
11. nikdy jsem nezkoušela kouřit (v jakémkoli smyslu)
12. dvanáctka je moje oblíbené číslo
13. chci hráškově zelené auto.. značka je mi jedno ale tu barvu chcu
14. svojí první psu vživotě jsem dostala 1.2.2013
15. nemám tetování ani pírs.. ani mít nebudu protože se BOJÍM
16. bojím se snad všeho.. lidí, zvířat..
17. jediné zvíře kterého se nebojím.. nebo spíš hmyzu.. je BERUŠKA
18. chtěla bych sprejovat zdi.. :D
19. nerada uklízím.. jsem nehorázný bordelář.. ale takový že to jste ještě neviděli
20. jsem strašně stydlivá a nedaří se mi to překonat
21. jediné co umím u vařit v 16 letech jsou palačinky a kakao
22. miluju tmu, bouřku,pozorování hvězd, noční procházení kdekoli..
23. během posledních velkých prázdnin o mně měli zájem jenom kluci co byli cca o 3 roky někdy i víc MLADŠÍ
24. ondlívám.. často..
25. stydím se jít se sluchátka v uších po ulici..
26. chtěla bych bát upír :D
27. miluju děcké čokoládové jogurty :D
28. kreslím obliče POMERANČUM. VAJÍČKUM.. ATD.
29. v koupelně u umývadla stojím na špičkách ikdyž už se dávno v tom zrvcadle vidím
30. na záchodě sedím se svěšenou hlavou dolu.. :D


Tak jo.. to je vše.. :D doufám že jste se bavili stejně jako já při přemýšlení.. :D a těšte se na příští článeček.. :p
Lily BleedForYou


Výkřik do nic netušícího ticha..

9. února 2013 v 2:41 | Lily |  diary
Nějak už to nedávám je toho na mně moc a trochu jsem v tom "zapadla".. a ne a ne se vyhrabat..
tendle článek je jako většina mejch posledních článku o ničem.. jenom vás informuje o momentálním stavu.. a možná ani to ne jenom mám chuť těco napsat.. aposldní dobou vubec nevím o čem bych měla psát.. já vím tendle blog je o scene a omně a o ruzných radách a návodech a místot toho je tu NIC..
svoji fan page jsem přejmenovala na scene styl nebo tak nějak.. nachvilku abych zvedla návštěvnost pak to asi zase předělám nebo já nevím..
ani ten 30 denní maraton jsem nedodělala a to mám teďka prázky.. potřebovala bych je delší abych si skočila na nákupy /které mě jen tak mimohodem nebaví/ abych nafotila nějaké fotky, abych si je vubec poupravovala, abych si pročetla ruzné blogy, abych si všechno srovnala v hlavě, abych začla dělat zase věci co mě kdysi bavily.. nebo abych se začla konečně UČIT..
místo toho sedím u facebooku jako přibitá a čekám kdy mi napíše ON.. mezitím se stíhám pohádat s pár přáteli.. :/ Někdy tu jsem i víc jak do tří a pak si jdu lehnout a koukám do prázdna už několik dní zkoro nespím a jenom přemýšlím.. včera jsem byla nakupovat a tak teĎ mám novou bundu taky jsem něco nafotila v nejbližší době snad uvidíte fotky..
a chci si něco udělat s vlasama.. možná afinu podbarvit na blond a na to sehnat tužidlo nebo tyrkisový krepák.. uvidím.. taky jsem změnila styl malování takže bych chtěla napsat i o tom..
+ dlouho jsem nepsala na téma týdne že ? třeba to ještě stihnu.. téma je totiž REALITA.. poslední dobou jsou tak dobré témata.. ale já nic.. :/
no nic.. GN zlatka.. možná pujdu spát a možná taky ne..
vaše
Lily BleedForYou

Lily BleedForYou - postupem času

3. února 2013 v 16:42 | Lily |  adminka
Takže dneska jsem se rozhodla přejmenovat fan page Lily BleedForYou na Scene style.. mužete se kouknout.. zatím tam toho asi moc nepřibyde.. promazávám svoje fotky ať jich tam zustane minimum jen ty nejlepší a jak se tak koukám všech těch fotek tam je dost takže vás pobavím... :D

Lily BleedForYou - x až 2009

Lily BleedForYou - 2010Lily BleedForYou 2011

Lily BleedForYou - 2012


Lily BleedForYou - 2013

prázdný řádek

2. února 2013 v 0:23 | Lily |  diary
Spousta z vás má dotazy ve stylu: Jak se máš ? Jak žiješ? pokračuješ v blogu ještě?
A já jsem tu pro vás s novou infrmací.. NE nikam neutíkám ani neodcházím.. pořád jsem tady jsenom jsem trochu víc zaneprázdněná svým reálným životem a ten je.. řekněme duležitější než tedle ne že bych vás neměla ráda v těžkých situacích to tu bylo jediné co mě drželo.. a vykašlat se tu na to jen tak nechcu..jenom to teď pro mně je všechno těžké a nové..
ano.. jde o kluky.. :D ale nemyslím si že tu chci něco psát..
a taky jde o školu.. střední je těžká.. a moje známky? no co.. pochlubte se co jste měli vy..hm.. ?
já mám jednu 4 z češtiny a 3 trojky.. z matiky, dějáku a somatologie.. a jednom čtyři 1 z těláku, IKT, fyziky a vaření... jinak zvytek jsou dvojky.. jsem to ale šikovná co ?

ták jo.. dneska se oběvil fejk profil s mojema fotkama.. :/ https://www.facebook.com/kristyn.gellerova
Lily BleedForYou