Prosinec 2012

Tak co prázdniny ?

27. prosince 2012 v 0:37 | Lily |  diary
Takže dneska žádný článek na nějaké předem zadané téma.. dneska mám chuť psát o Vánočních svátcích..
v pátek poslední den ve škole jsme vlastě ve škole nebyli.. Měli jsme na výběr 1. Bruslák 2. koncert Ryby 3. tělocvična.. nwm co se dělo tam a je mi to celkem jedno..
Já šla na bruslák ikdyž jsem na bruslích nikdy nestála prostě holky a jeden kámoš (z vyššího ročníku) mě ukecali.. nakonec to byla sranda ikdyž jsem na ten bruslák vubec netrefila takže pro mě kámoška jela až ke škole pak jsem si musela pujčit brusle od takového protivného chlápka a taky jsem musela překonat ztrach z toho ledu :D ale nakonec jsem to zvládla sice nevím jestli se tomu dala říkat jízda ale zvládla jsem to.. a podařilo by se mi to i bez pádu kdyby tam nebyl kluk který já nwm asi mě neviděl nebo netušil že nebudu schopná zatočit :D no prostě srazili jsme se.. to byl první pád a za druhý muže ten kamarád který mě ukecal ať tam jdu.. jako by mu nestačilo že mi několikrát rozcuchal vlasy.. ještě si myslel že mě neviděl ležet a že to musí napravit :D Pak tam byl kluk kterého znám jen z netu a vubec si mě nevšimnul.. smutné :/
v pátek jsem si na noťasu a u telky hezky s pivečkem užívala až do půl třetí do rána.. v sobotu se mi pak vubec nechtělo vztávat.. komu by se taky chtělo že :D odpoledne sme jeli nakopovat nějaké jídlo.. je to tak krásné když vidíte tolik kluku ve vašem požná trošku starší nebo mladší jak po vás koukají..
neděle nebyla nijak zvláštní.. ale pondělí..
vztanula jsem trošku dřív a pak jsem celá den strávila v posteli čekáním na večeři.. dobře byla jsem na fb, a taky jsem fotila vánoční dárek pro kamaráda.. :D večer jsme teda večeřeli a rozbalovali to snad znáte všichni ne ?
dárky : legíny (vánoční zelená), svetr (oranžový), tílka (zelené a šedé), místo ponožek kalhotky, pěnu (ikdyž nemáme vanu), nějaký blok, peněženku, kosmetiku, peníze.. včerejšek jsem teda trávila tím že jsem musela ty dárky předvést babičce.. já nwm kdysi když sme byli děti a dostávali hračky tak sem to ještě chápala ale co ji mám ukazovat ted,..
ale přišlo moje štěstíčko tetička mi poslala další hadry :DD sice je zase všechno černé.. ale co.. :D aspoň že mám něco nového..
dnešek jsem celý den proležela u televize pod dekou.. a celý den jesem se npřevlíkla z pižama.. teda já spím v tílku a kalhotkách pro tudle příležitost jsem si vzala i kratasy :DD ale to nemusíte vědět.. :DD už sem to napsala tak to mazat nebudu.. :DD
a teď jsem o váš článeček málem přišla :p
juu.. :D on už je čtvrtek ? hups.. tak já to nebudu protahovat.. hodím vám sem fotku aby jste měli radost :D
Lily BleedForYou

5. den - okamžik, kdy si přemýšlel/a o sebevraždě

24. prosince 2012 v 19:43 | Lily |  diary
Ležela jsem v posteli, poslouchala hudbu a myšlenky si běhaly jak chtěly. Nechtěla jsem, ale nešlo to zastavit. Ty pocity, ta bolest.. to všechno. Bylo to silnéjší než já.. a tak jsem znova prohrávala ten boj a z očí se mi spustily slzy. Byly velké, mokré a nedaly se nijak zastavit.. Všechno mě to tak moc bolelo, mrzelo a štvalo. Nedalo se to zastavit chtělo se mi křičet, někoho zbít nebo tak něco.. Chvíli jsem ležela a chvíli zase seděla.. jednou s hlavou zabořenou v polštáři podruhé jsem se kouksala do ruky nebo si zarývala nehty do zápěstí,.. Ta noc neměla konce.. a pláč taky ne. Neviděla jsem na svém životě nic pozitivního, ale vubec nic. Lidi kolem, mě nesnášeli, zneuživali mě pro své dobro.. byla jsem jim loutkou která je muže kdykoli omrzet. Byla jsem všem pro smích, stracená a nešťastná. Napadla mě i myšlenka že bych tu nikomu snad nechyběla.. a hned jsem začala přemýšlet jak bych to udělala.. vlak ? žíly ? vana.. ? NE.. všechno todle by ukrutně bolelo.. nechci další bolet i kdyby byla poslední. Rozhodla jsem se pro možnost tabletky ty jsem si druhý den strila do šuplíku... a tak to i zkončilo... Uvědomila jsem si totiž že se na všechny mužu VYSRAT a začít si žít podle svýho všichni mi mužou políbit.. většinu problému jsem si vyřešila nebo se postupem času vyřešily samy teď jsem relativně spokojena a v klidu občas mě přepadne tadle depresivní a plačtivá nalada a s ránem zase odejde. Jsem ráda že jsem to neuděla protože větší výhra je se na všechny a všechno vykašlat a ukázat jim že nad váma nemají tu moc aby vás dohnali k něčemu podobnému jako je sebevražda nebo jenom sebepoškozování.
Lily BleedForYou

4. den - tvůj názor na náboženství

23. prosince 2012 v 19:08 | Lily |  diary
náboženství ?
a co jako ? tak někdo v něco věří.. já taky věřím a to v sebe, a v to že má nad náma moc nějaká sila ale jaká ? to nevím.. možná jeden říkejme mu "člověk" nebo víc "lidí" něbo jakékoliv nadpřirozeno.. čarodějové, kouzelníci nebo co já vím ? KDOKOLIV ale někdo tam někde netuším kde je.. mám důvody tomu věřit..
Nejsem muslimka, křesťanka, budhistka nebo židka.. Já jsem prostě já nemám řádnou konkrétní víru a žádnou víru neodsuzuju každá má něco do sebe a to že tomu někdo věří a dodržuje různá pro mně mnohdy šílená pravdila to je jeho věc.. ať si každý dělá jak uzná za vhodné..
Lily BleedForYou

3. den - tvůj názor na drogy a alkohol

14. prosince 2012 v 20:37 | Lily |  diary
takže názor na drogy a chlast.. drogy neberu a doteď jsem žádné nezkoušela, alkohol.. nebudu vám tvrdit že jsem nezkoušla nebo že mi nechutnal.. :D ale pít nějak ve velkém neumím a opít jsem se taky ještě neopila.
Jestli coliv z toho berete je to vaše věc a vaše ničení životů já vám do toho kecat nebudu.. dělejte si co chcete myslím že většina z vás už je dost stará na to aby se byla schopna se rozhodnout ne ?
Nebudu vám tady vykládat o tom jak je to škodlivé, jak to bere brachy nebo sem dávat nějaké obrázky. Nebojte. :D
Jen se mi teda moc nelíbí a to tu musím napsat.. :D Když si malé děti hrajou na velké to mi příjde fakt trapné.
Lily BleedForYou

2. den - kde bys chtěl/a být za deset let

9. prosince 2012 v 21:10 | Lily |  diary
takže.. budoucnost si moc neplánuju ale za 10 let ?
tak to vím přsně.. dobře je to taková blbost ale mohlo by to tak být :D
takže za deset let bych chtěla být ve svým domě který budu samozřejmně s někým zdílet, s kým to nwm, v tudle dobu budeme ležet ve vaně s bublinkama, při svíčkách a v bublinkách si budeme povídat :D
jak romantická přestava že ? ale do 10 let napřed to je dalaeko taky mužu dopadnou tak že budu mít noční a nebo budu uspávat dítě.. :DD
Lily BleedForYou