Březen 2012

slíbil mi to... :/

31. března 2012 v 20:50 | Lily |  my diary
je víkend a "mám" celkem čas... takže napíšu..
nadpisu si nevšímejte to jen souvisí s filmem "je to i muj život" který nám doporučil náš učitel a řek : "garantuju vám že holky u toho budou 100% brečet" - jasně a velký kulový... sice ten film byl moc i na mně,.. ale nebrečela jsem.. proč ??? sem divná..
dále pak jsem vyléčená.. :D z NĚHO už ho nechci asy jsem si potřebovala jenom uvědomit všechno to špatné na něm.. a já nwm.. "dát šanci jiným ?" táákže :DD já vím že to jde jak na běžícím pásu ale jsou tu dva kluci.. kteří se mi líbili už předtím.. no a asy týden se vubec nevyznám v tom koho nebo co chci já vím že to nechápeta já sama to nechápu prostě sedím koukám do blba a předtavju si budoucnost sněma.. jak jdem ven jak mě obímá a .... :D JÁ VÍÍÍÍM... :DDD

dobře přejdu na něco jiného... Mám new balerínky.. :D

a už mě nic nenapadá.. jdu něco přednastavit.. papa

skinny love

27. března 2012 v 21:41 | Lily |  oblíbená hudba
další taková na které jsem se stala závislá..
je jí patnáct..

Jednou jsi nahoře a jednou dole a nebo... pořád dole

27. března 2012 v 20:50 | Lily |  my diary
neděle.. ve znamení dočítání knížky, a uklidu pokoje... (což se protáhlo až do pondělka)
v pondělí jsem psala 4 písemky už ani neřeším že se mají pát deně nanejváš 3.. štve mě.. ON naposledy napsal v neděli a ted mi neodepisuje ani na chtu na fb.. já vím nemusí tam být ale i tak mě to štve projde kolem mě občas koukne ale ahoj.. prostě nic mi neřkne.. :// a mě už to nebaví.. FAKT
uterý.. konečně žáden test na druhý den měla jsem trochu čas se poučit čeják na přijímačky.. atak dále.. mám novou mašličku :) fialové konečky snad vydrží po umytí... a mám slíbený new melír asi jdi na sesvětlení jenže nwm jestli si mám nechat podbarvit afinu nebo dát jen pár proužku nahoru a taky mě napadlo že bych se nechala ostříhat do podkovy a ten předek dlouhý jak mám doted až najdu foto hodím ho sem..
jinak nikča je zase ve škole :/ luca je trochu mimo a nechce nám říct co jí trápi. a petra mě extrémně štve v hodinách nestíhá psát prt. píše podrobně všechno apak nás stím otravuje, nedokáže se bavit o ničem jiném než o škole.. už mi z ní fakt hrabe.. DOČISTA

iPukeDiamonds

26. března 2012 v 20:15 | Lily |  scene queen :3

žeby menší náprava ?

24. března 2012 v 21:47 | Lily |  my diary
aooj tedkou jsem o sobě nedávala vědět já vím ale prostě bylo mi... já nwm jak to nazvat prostě bylo mi takže že jsem neměla náladu cokoliv psát koho by přece zajímalo číst pořád to jedno a samé dokola ?
jenže teď jsou tu měnší změny kouho zajímá cč.

usměv prosím

24. března 2012 v 21:29 | Lily

my deváťáci

23. března 2012 v 0:20 | Lily |  my diary
užasná fotka z diskotéky kterou jsme pořádali, schválně jestli mě někdo najde... :D
ten kluk za mnou (z našeho pohledu na levo) a předemnou.. jedini hezcí kluci v devítkách... a u obou jsem měla šanci.. no nejsem já trupka že jsem je nevyužila.. ? no dobře z jedním z nich jsem před hodně dlouhým časem něco měla... ale bylo to jenom chvilku... takže ted at máte trochu představu kdo je kdo mně určitě vidíte v tom modrým tílku
na levo v modrém tričku je luca vedle ni jana a pak vedle mě na druhé straně je markéta petra a nikča...
což jsou ty moje užasné kámošky co mě tak štvou.. takže tak.. :D

boží šaty..

22. března 2012 v 0:12 | Lily
chci je...

love statusy

21. března 2012 v 0:10 | Lily |  Vtipy atak
Vymazala som tvoje správy, ale nikdy nezabudnem čo si mi v nich písal...
Prestali sme sa rozprávať, ale ja nikdy nezabudnem na tvoj hlas....
Prestali sme sa objímať, ale ja nikdy nezabudnem na tvoju vôňu a tlkot tvojho srdca...
Môžes urobit hocičo, no ja na teba NIKDY nezabudnem.

Ona plakala . .→ On se smál . .
Ona prosila . . →On odmítal . .
Ona trpěla . .→On se bavil . .
Ona milovala . . →On neřešil . .
Ona zapomněla . . →On si uvědomil . .
Ona odešla . . →On pochopil .!

Každá žena/dievča potrebuje cítiť že nie je zbytočná ;D..tak sa chlapci sakra snažtě! :D ..

♀: Chtěla bych udělat něco hloupého...:P
♂: Já jsem hloupej, udělej mě ;DD
Štýýl :D :D :p

♥...Nevyberaj si toho najkrajšieho na svete...ale toho, čo urobí tvoj svet krásny...♥

5 věcí na "V" co je v lásce nepodstatný:
- věk ♥
- výška ♥
- vzhled ♥
- váha ♥
- vzdálenost ♥
;DD**

...Lidi říkají, že si se změnila
..když náhle přestaneš dělat to, co chtěji oni...;D ;(
(no dobře to nepatří pod heslo love ale líbil se mi)

Holka: A kolik ti je ?
Kluk: 17 a tobě?
Holka: 14.. smutně se podívá a se slzami v očích jde pryč .
Kluk ji chytí za ruku, políbí a řekne: na věku nezáleží !
"Kéž by toto byla realita..♥".._to.. je fakt pěkné!! :)))

Nemám odvahu ti napsat . . Proč mi ale nenapíšeš ty ? :/ Asi nevíš , že jsem online . Tak si napíšu status , aby jsi to postřehl a konečně mi napsal alespoň to blbé ' Ahoj ' . Jenže ty ani přes to nenapíšeš . . Tak si pomyslím ' Třeba si nevšiml , že jsem online , ani si nevšiml toho statusu . ' Jo , ale pak se nad tím zamyslím znova a dojde mi , že je to pěkná blbost . Kdyby mi chtěl opravdu napsat , kontroloval by jestli nejsem online každou minutu , jako já . V tu chvíli mi prostě dojde , že je šťastný beze mně , že už to nemám zkoušet , že na to nemám ani myslet . . A že jeho , prostě a jednoduše nezajímám . .Ale já ikdyž si tohle uvědomuju...stejně... to nevzdam!! ;DD .. protože to nejde..!!

MDŽ = Mrdej Dokud Žiješ ..!:D

Píšu ti, protože mi chybíš. Když ti nepíšu, čekám až ti budu chybět já..;DD..

Milión pocitů, tisíc myšlenek, jedno jmeno ♥ :)) ;**

Jestli se tvoje milovaná slečna líbí ještě někomu jinému, není důvod žárlit, znamená to, že jsi si vybral správně, je to důvod být hrdý - máš v rukou něčí sen. :)

Jestli se tvůj milovaný kluk líbí ještě někomu jinému .. prostě tý krávě rozbij hubu. ...
Tak to mě dostalo ;DDD ....

nehty.. :)

20. března 2012 v 22:46 | Lily |  inspirace - make-up

rifle ?

20. března 2012 v 21:05 | Lily
někdo se asi nudil, ale vypadá to dot originálně ne ? mám zrovna rozdělané něco podobného ale na zvonovýc ryflích.. teda ted jsou to třičtvrťáky :D
časem foto :)

asi už je to tradice nebo co ?

20. března 2012 v 21:00 | Lily |  my diary
jojo asi už o mě začínáte mít mínění že se měním v emaře.. ale NEEE jáá prostě jenom.. já nwm ://
nejsem emo nechci být emo chci být scene ale to taky nejsem.. prostě mě jen chytly blbé nálady a já to sem potřebuju vypsat jelikož ve škole jsem "ta veselá co se pořád něčemu směje" no vážně už pár lidí mi to takhle řeklo..
víc cč.


celý týden na to čekám a oni mě dokážou táál nasrat..

19. března 2012 v 20:48 | Lily |  my diary
jojo už je tu další nešťastný článek, a nedivte se mi vždyť je PONDĚLÍ..
už vážně nic ale nic nemám pod kontrolou moje veselá nálada je totálně v mínusu..
dneska jsem psala klokana (soutěž z matiky) s hruzou zjišťuju jak moc mi to nešlo.. super
jana v jednom kuse super kámoška s marétou ale nikča i petra přiznaly že si sní moc nerozumí.. a proč se sní teda tak moc bavíme ? protože se sní baví jana super ale že já si rozumkím s hankou ? že nikča i petra řekly že si mnohem víc rozumí s hankou než s markétou to už nic že ? ona mně vážně dokáže tak moc vytočit.. a já vím že to hanka čte a měla bys vědět že tě máme rači než markétu a taky že se tadyk potřebuju vypovídat takže co mi dneska řekla jana když jí petra přemlouvala at jde snáma na zastávku a jana na mně: bože proč to petra dělá proč by snáma měla hanka jako chodit.. já jsem vážně myslela že jí tam na cestě před všema seřvu a vyčtu jí jaká je sobecká a jak nebude všechno podle ní a že my máme rači hanku a ne markétu a taky nic neříkame...
takže tak... ON se na mně dneska jednou kouknul... pěkně nám to klesá ještě před dvěmi týdny jsme si spolu každý den psaliposílal mi sms a a taky přání na dobrou noc.. no dobře sice na mně v té škole moc nekoukal ale i tak ted už mi nenapíše ani to blbé AHOJ i kdyby to byla ta obyčejná nudná konverzace jkj ? co děláš ? i tak bych byla štěstím bez sebe místo toho jsem mu včera napsala sms.. na jednu odpověděl na mojí odpověd už pak neodpověděl :// prooč ?
asi prostě jenom strašně rád vlirtuje a když to dožene do okamžiku kdy by z toho mohlo něco vzniknout a je to naspadnutí přestane stím a má velkou radost jak zase jednou nějakou oblbnul... zase jedna ubohá trpící zamilovaná holka no boože tak jí zlomím srdce hlavně že se pobavím co je mi po tom že je totálně nešťastná skoro vubec nikdo ji nedokáže rozveselit že po večerech brečí ale hlavně že se bavím.... JAK JEN MUŽE BÝT NĚKDO TAK BEZCITNĚJ, JAK JEN JSEM MU NA TO MOHLA ZNOVA SKOČIT ???????????????????????????????????????????????,
mo a jdeme dál ono to totiž není vše.. třeba moje váha.. mamka ted po mě každé ráno chce abych se postavila na váhu a vždycky se dívá kolik mám super ne ?
dneska jsem byla v knihovně.. aspon tam měli něco co jsem chtěla..
ted večer příjdu na fb mám 48 like na fanpage aspon něco hromadu odtouchávání, přihlásím se na email a co nevidím náš pan učitel mi zase zablokoval schránku nějakýma cvičeníma z čj tímpádem mi nemělo jak přijít kolik lidí navštívilo muj blog tento týden.. celý týden na to čekám sakra...!!!
aspon že se zítra neučíme máme nějakou zdravovědu či co.. takže jsem měla dneska čas trochu číst.. ale i tak mám sepsaný takový dlouhý seznam co musím udělat a vubec ho nezvládám plnit..
takže tak pořád je to špatný a navíc je PONDĚLÍ takže asi chápete jak se muže mít někdo na koho vyskakují problémy hlavně ve škole kvuli které pak nic nestíháá..
zatím čááu ://a ještě huř..

17. března 2012 v 21:31 | Lily |  my diary
celý týden jana chyběla, ale bylo to v klidu nemusela jsem se štvát s tím jak se mi jí pořád snaží holky přetáhnout a mohla jsem se vklidu bavit s kým chci..

takže všechno je to uplně na houby.. ale uplně
známky se mi ted serou nejhorší je že prej když se zhoršíme o dva stupně nemusí nás vzít na školu.. takže abych napravovala..
už brzo jsou přijímačky a já pořád skoro nic neumím
s tím klukem kterého chci je to dost na hovno... už mi ani nenapíše, ani ve škole se na mně nepodívá.. :/
s kámoškama je to všechno pořát k ničemu.. už to asi dlouho nevydržím
a navíc ted mám hrozně velkej pruser.. : na začátku šk roku jsem vážila 40 což bylo pod "doktorský tabulky" takže jsem přibrala a ještě ted někdy nedávno jsem vážila 45... no ale ted asi během 2 týdnu se mi nějak vubec nwm jak podařilo zhubnout... a to 6 KILO vubec nwm jak.. když to zjistila mamka strašně mně seřvala.. :/ a když prej klesnu ještě o kilo níž pošle mně k doktore která mě určitě pošle do nemocnice ://
skoro každý den jsem tedkom brečela.. :// už mně to nebaví ale včera se mi trochu zlepšila nálada byla jsem v tesku.. a tam sem si mohla koupit ryfle.. takže mám červené.. :D a dneska ráno mně probudil tatka s tím že jestli by se mi dneska chtělo na brusle... a já : ale dyť moje brusle mám mamka prt. sou mi velké.. a on.. to se dá zařídit takže jsme jeli do skoping parku.. takže mám brusle tenisky na hory a mikinu I <3 NY puvodně jsem měla mít s nápisem BOOOM! ale ty mi byly všechny strašně velké... takže tak... no ted o víkendu je to všechno o trochu lehčí..
tak já jdu přednastatvovat články a obíhat zatím pá..

inspirace

11. března 2012 v 0:15 | Lily
nějaký fotky co by vás mohly inspirovat..

stále a stále bolí..

11. března 2012 v 0:09 | Lily |  my diary
tk už jsem zdravá a zítra "hurá" do toho blázince..

scene inspiration..

10. března 2012 v 22:58 | Lily |  oblečení, doplňky, vlasy
no tk tady zase jednou máte nějaký mín okokaný kusovky